Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wojewódzkiej konferencji „Nauczanie programowania w szkołach w województwie podlaskim” w dniu 17.06.2016 r. Zaprezentowali zostały przez nich roboty z zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych z robotyki. 

Zdjęcia pochodzą ze strony kuratorium.bialystok.pl.

Na zdjęciu od lewej: Aneta Dobrzycka z Va ze Szkoły Podstawowej, Aleksandra Kwedlo z IIa ze Szkoły Podstawowej oraz Karolina Móżdżyńska z IIc z naszego Gimnazjum.

Uwaga Uczniowie klasy I Gimnazjum!

Zagadnienia obowiązujące na teście poziomującym z języka angielskiego, języka niemieckiego i matematyki w roku szkolnym 2016/2017.

Attachments:
Download this file (matematyka.pdf)matematyka.pdf[ ]
Download this file (język niemiecki.pdf)niemiecki.pdf[ ]
Download this file (język angielski.pdf)angielski.pdf[ ]

Stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku za wyniki i osiągnięcia w nauce na rok szkolny 2016/2017

Z radością informujemy, iż Prezydent Miasta Białegostoku przyznał stypendia za wyniki i osiągnięcia w nauce na rok szkolny 2016/2017.

Stypendium otrzymała Uczennica naszego Gimnazjum – Magdalena Martyna Staworko.

Serdecznie gratulujemy.

Terminarz poszczególnych etapów Olimpiad dla uczniów gimnazjów uprawniających do przyjmowania laureatów lub finalistów tych olimpiad w pierwszej kolejności do szkół wymienionych w art. 20d ustawy o systemie oświaty, na rok szkolny 2016/2017.

Attachments:
Download this file (olimpiady.pdf)olimpiady.pdf[ ]

Poniżej publikujemy listę podręczników do gimnazjum na rok szkolny 2016/2017.

Poniżej przedstawiamy listę uczniów przyjętych do klasy I Gimnazjum Sióstr Misjonarek Św. Rodziny w Białymstoku.

Attachments:
Download this file (uczniowie_klasa_I.pdf)lista_uczniow.pdf[ ]

W czwartek 23 czerwca klasy III ukończyły gimnazjum.

Wszystkim uczniom i ich rodzicom życzymy miłych i spokojnych wakacji!

Zapraszamy do galerii zdjęć!

W piątek 24 czerwca klasy I i II gimnazjum zakończyły rok szkolny 2015/16.

 

Wszystkim uczniom i ich rodzicom życzymy miłych i spokojnych wakacji!

Zapraszamy do galerii zdjęć!

 

Móżdżyńska Karolina IIc wyróżnienie

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

1. Aramowicz Mateusz IIc wyróżnienie

 

2. Polińska Joanna IIb wyróżnienie

Gratulujemy!