II Konkurs o Puchar Ogólnopolskiej Akademii Programowania

W sobotę 12 marca br. odbył się w naszym gimnazjum ogólnopolski konkurs programistyczny - II Konkurs o Puchar Ogólnopolskiej Akademii Programowania dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. 

Naszą szkołę reprezentowała Karolina Móżdżyńska z IIC i Jędrzej Dudzicz z IIA oraz Mateusz Jakoniuk z VB ze Szkoły Podstawowej Sióstr Misjonarek Św. Rodziny w Białymstoku.

Strona konkursu.

Konkurs o Puchar Ogólnopolskiej Akademii Programowania!

Serdecznie zapraszamy uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych na Konkurs o Puchar Ogólnopolskiej Akademii Programowania organizowanego przez Stowarzyszenia Talent. Konkurs odbędzie się 12 marca w Gimnazjum Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. B. Lament w Białymstoku przy ul. Mickiewicza 43 o godz. 9.00 do sali 106 (I piętro).

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Najlepsi z uczniów oraz ich nauczyciele otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.
 
Sesja główna konkursu zostanie poprzedzona sesją treningową online w dniach 7-9 marca 2016 roku (wykorzystana będzie platforma: zadania.programuj.edu.pl).
 
Aby wziąć udział w sesji treningowej Konkursu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.
Link do formularza: http://goo.gl/forms/V26XFbrLqd  po uprzednim zalogowaniu się na platformę zadania.programuj.edu.pl .
Aby wziąć udział w sesji głównej Konkursu, należy zgłosić się do nauczyciela prowadzącego Ośrodek Konkursowy, do którego uczeń zamierza się zapisać - Marek Dudzicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..
Za rekrutację uczestników konkursu odpowiadają osoby prowadzące ośrodki konkursowe. Informacje o ośrodkach konkursowych i aktualnościach znajdą się pod adresem: http://programuj.edu.pl/news  oraz http://programuj.edu.pl/infopage/id/55