Etap rejonowy

Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

Rok szkolny 2014/2015

 

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa


KONKURS WIEDZY OBYWATELSKIEJ I EKONOMICZNEJ




1.

Dąbrowska Gabriela Maria

IIIb

2.

Gopaniuk Gabriela Anna

IIIb

3.

Kurzyna Urszula

IIa

4.

Lider Krzysztof

IIIa

5.

Mielech Kacper

IIIa

6.

Stachurski Jan Wojciech

IIIb


WOJEWÓDZKI  KONKURS MATEMATYCZNY

1.

Gryżenia Kacper

IIIa

2.

Kałużny Wojciech

IIa

3.

Krupski Mateusz Robert

IIIb

4.

Kurzyna Urszula

IIa

5.

Leszczyński Filip

IIIb

6.

Lider Krzysztof

IIIa

7.

Mielech Kacper

IIIa

8.

Milewska Dominika

IIa

9.

Motkowska Weronika

IIIb

10.

Stachurski Jan Wojciech

IIIb

11.

Wesołowska Patrycja

IIIb


WOJEWÓDZKI  KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

1.

Cemer Iga

IIIa

2.

Gopaniuk Gabriela Anna

IIIb

3.

Kałużny Wojciech

IIa

4.

Leszczyński Filip

IIIb

5.

Milewska Dominika

IIa

6.

Motkowska Weronika

IIIb

7.

Olszewski Krystian Michał

IIIb

8.

Wesołowska Patrycja

IIIb

9.

Stachurski Jan Wojciech

IIIb

10.

Staworko Magdalena Martyna

Ib


WOJEWÓDZKI  KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

 

1.

Dąbrowska Gabriela Maria

IIIb

2.

Dyszkiewicz Aleksandra

IIIa

3.

Gopaniuk Gabriela Anna

IIIb

4.

Leszczyński Filip

IIIb

5.

Lipiszko Marcin

IIIb

6.

Mielech Kacper

IIIa

7.

Motkowska Weronika

IIIb

8.

Supiński Piotr

IIIb

9.

Wesołowska Patrycja

IIIb

10.

Wińska Agata

IIIb

11.

Wojtach Klaudia

IIb


WOJEWÓDZKI KONKURS BIOLOGICZNY

 

1.

Dąbrowska Gabriela Maria

IIIb

2.

Dyszkiewicz Aleksandra

IIIa

3.

Leszczyński Filip

IIIb

4.

Lider Krzysztof

IIIa

5.

Lipiszko Marcin

IIIb

6.

Mielech Kacper

IIIa

7.

Milewska Dominika

IIa

8.

Kałużny Wojciech

IIa


WOJEWÓDZKI  KONKURS CHEMICZNY

 

1.

Gryżenia Kacper

IIIa

2.

Leszczyński Filip

IIIb

3.

Lider Krzysztof

IIIa

4.

Mielech Kacper

IIIa

5.

Milewska Dominika

IIa

6.

Wojtach Klaudia

IIb


WOJEWÓDZKI  KONKURS HISTORYCZNY

 

1.

Chabowski Hubert

IIb

2.

Lipiszko Marcin

IIIb

3.

Mielech Kacper

IIIa

4.

Olszewski Krystian Michał

IIIb

5.

Stachurski Jan Wojciech

IIIb

6.

Supiński Piotr

IIIb


WOJEWÓDZKI KONKURS FIZYCZNY

 

1.

Leszczyński Filip

IIIb

2.

Lider Krzysztof

IIIa


WOJEWÓDZKI  KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

 

1.

Borsukiewicz Mateusz

IIc

2.

Kałużny Wojciech

IIa

3.

Leszczyński Filip

IIIb

4.

Mielnicka Weronika

IIa

5.

Milewska Dominika

IIa

6.

Motkowska Weronika

IIIb

7.

Olszewski Krystian Michał

IIIb

8.

Polińska Joanna

IIb

9.

Staworko Magdalena Martyna

IIb

10.

Suchwałko Katarzyna

IIIa


WOJEWÓDZKI  KONKURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO

 

1.

Wasilewska Emilia Maria

IIIb

2.

Wińska Agata

IIIb


WOJEWÓDZKI  KONKURS Z PLASTYKI

 

1.

Blank Weronika Agnieszka

Ia

2.

Staworko Magdalena Martyna

Ib

 

Regulaminy i zakres wymagań

Regulaminy, zakresy wymagań, terminy, siedziby komisji, listy uczniów oraz testy z Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2014/2015.