II MIEJSCE W GIMNAZJADZIE MIASTA BIAŁEGOSTOKU W PIŁCE RĘCZNEJ KLAS I CHŁOPCÓW

W rozegranej 7 kwietnia 2017r. Gimnazjadzie Miasta Białegostoku w Piłce Ręcznej Chłopców Klas I Gimnazjum Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. B. Lament wywalczyło II miejsce. W całych zawodach zespół przegrał tylko jeden mecz. W walce o I miejsce Gimnazjum Sióstr Misjonarek uległo zespołowi PG 6 (GSM-PG6: 8-14). Wcześniejsze mecze zespół Gimnazjum Sióstr Misjonarek wygrał zdecydowanie i wysoko: GSM - PG19 (14-2), GSM – Gimnazjum Katolickie (11-4) oraz GSM – PG17 (24-2).

Trenerem zespołu jest pan Modest Dziekoński. Skład drużyny klas I: Michał Ławicki (Ic), Mateusz Krasowski (Ic), Bartosz Sołowiej (Ia), Kacper Koncewicz (Ia), Piotr Grondek (Ia), Piotr Nieszczerzewski (Ic), Piotr Staworko (Ic), Jakub Jaromski (Ic).

Serdecznie gratulujemy Trenerowi i Zawodnikom!

I MIEJSCE W FESTIWALU PIŁKI RĘCZNEJ

Gimnazjum Sióstr Misjonarek Św. Rodziny zajęło I miejsce w I Festiwalu Piłki Ręcznej Miasta Białystok, który odbył się 1 grudnia 2016r. Drużyna chłopców w składzie: Karol Szczepański (IIIb), Fabian Frankowski (IIIb), Szymon Koncewicz (IIIa), Bartosz Borowski-Beszta (IIIa), Maksymilian Dziemian (IIa), Michał Ławicki (Ic), Bartosz Sołowiej (Ia), Piotr Grondek (Ia), Jan Gwardiak (IIIa) i Jakub Rojewski (IIIa), po podsumowaniu dwóch etapów turnieju w klasyfikacji łącznej uzyskała I miejsce w całych zawodach. Nagrodą za uzyskany wynik był komplet strojów sportowych SELECT.
Trenerem zespołu jest pan Modest Dziekoński.
Organizatorem turnieju był Podlaski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej. Turniej odbył się pod patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.

SUKCES W GIMNAZJADZIE WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

Kacper Koncewicz (kl.Ia), Szymon Koncewicz (kl. IIIa) i Karol Szczepański (kl. IIIb) zajęli III miejsce w Gimnazjadzie Województwa Podlaskiego w tenisie stołowym chłopców, która odbyła się 29 listopada 2016r.

W zawodach wzięło udział 8 najlepszych zespołów z województwa podlaskiego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

V miejsce w województwie w piłce ręcznej

W dniu 15.04.2016 w Siemiatyczach rozegrane zostały mistrzostwa województwa w piłce ręcznej. Chłopcy w składzie: Maciej Kiszko, Karol Szczepański, Karol Majewski, Szymon Koncewicz, Paweł Ławicki, Jan Wasilewski, Fabian Frankowski, Kuba Bagieński, Bartosz Beszta, Bartłomiej Kalinowski wywalczyli V miejsce. Chłopcy uzyskali możliwość gry w finałach wojewódzkich zajmując w Gimnazjadzie Miasta Białegostoku II miejsce. Trenerem zespołu jest Modest Dziekoński.

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w tenisie stołowym

W rozegranych w Białymstoku 03.03.2016 Indywidualnych Mistrzostwach Województwa w tenisie stołowym, bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej Szkoły, Weronika Mielnicka zajęła I miejsce w zawodach, natomiast Szymon Koncewicz zajął V , a Sebastian Sadowski VI miejsce. Zawodnicy awansowali do finałów wojewódzkich. W finałach rozegranych 22.03.2016 w Grajewie, Weronika Mielnicka wywalczyła II miejsce. Punkty zdobyte przez Weronikę dały Gimnazjum Sióstr Misjonarek IV miejsce w finałach wojewódzkich w tenisie stołowym.